Transplantacja włosów – co warto wiedzieć?

Problem z nadmiernym wypadaniem włosów to przypadłość, która dotyczy coraz większą grupę mężczyzn i kobiet. Przyczyn może być wiele, jednak głównym powodem jest łysienie androgenowe, które trudno powstrzymać. Obecnie na rynku istnieje wiele preparatów i suplementów, które mogą pomóc zahamować postępujący proces, jednak to przeszczep włosów okazuje się najskuteczniejszą metodą w walce o piękny i naturalny wygląd. Przywróć swój dawny i zachwycający look wybierając opcję, jaką jest przeszczep włosów w tureckiej klinice.

  • Przeszczep włosów Turcja – co musisz wiedzieć o transplantacji włosów?
  • Przeszczep włosów metodą fue – zabieg przeszczepu włosów
  • Przeszczep włosów w Turcji – klinika transplantacji włosów

Przeszczep włosów Turcja – co musisz wiedzieć o transplantacji włosów?

Łysienie to poważna choroba, która kojarzona jest głównie z przypadłością dotykającą znaczną część mężczyzn. Po części jest to prawda, jednak wyniszczający tryb życia, narażenie na ciągły stres, sprawia, że również kobiety borykają się z problemem nadmiernej utraty włosów. Pierwotne próby leczenia obejmują szeroko dostępną farmakologię w postaci leków, suplementów i preparatów rozprowadzanych bezpośrednio na skórze lub podskórnie w celu pobudzenia mieszków włosowych.

W przypadku łysienia androgenowego, za które odpowiedzialna jest gospodarka hormonalna specyfiki lecznicze mogą okazać się niewystarczające. By przywrócić dawny wygląd, a co za tym idzie na nowo odzyskać pewność siebie jedynym rozwiązaniem jest wykonanie przeszczepu włosów. Transplantacja włosów to dość kosztowny zabieg, dlatego tak wielu pacjentów decyduje się na skorzystanie z usług tureckich lekarzy, których cechuje profesjonalizm, skuteczność, która idzie w parze z dużo bardziej atrakcyjną ceną niż w rodzimym kraju.

Przeszczep włosów metodą fue – zabieg przeszczepu włosów

Wśród dostępnych opcji uzupełnienia włosów najpopularniejszą jest metoda fue. Jej główną zaletą jest brak wykonywania jakichkolwiek nacięć, które mogłyby spowodować powstanie nieestetycznych i widocznych blizn. Podczas jednego zabiegu można wykonać nawet do kilku tysięcy graftów, co daje niemal stuprocentową pewność o powodzeniu przeprowadzanego zabiegu. Istotnym elementem jest również dużo krótszy czas rekonwalescencji niż w przypadku tradycyjnego przeszczepu.

Drugą opcją jest metoda DHI, który nie wymaga golenia fragmentu głowy to druga metoda, która znacznie częściej wybierana jest przez kobiety. Bez względu na to, na jaką metodę się zdecydujesz warto wybrać klinikę na najwyższym poziomie, która zapewni ci maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie wykonywanego zabiegu.

Przeszczep włosów w Turcji – klinika transplantacji włosów

Wypadanie włosów to problem, który może dotknąć każdego. Szukając sposobów na poradzenie sobie z problemem wielu pacjentów wybiera leczenie w postaci transplantacji włosów. Dlaczego zatem tak wiele osób, zamiast wybierać kliniki dostępne w kraju, decyduje się na wizytę u tureckich specjalistów? Wykonywanie zabiegu przeszczepu włosów w Turcji to dobre rozwiązanie, którego główną zaletą jest przede wszystkim koszt wykonania zabiegu, który jest kilkukrotnie niższy niż u polskich specjalistów.

Co więcej, dla osób, które tracą włosy w cenie zabiegu zapewniony jest wysokiej klasy transport z lotniska do hotelu, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszelkie niezbędne medykamenty i opieka pozabiegowa przez cały pobyt. Jeżeli zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu, warto pomyśleć nad przeszczepem włosów poza granicami kraju.